Grozā 0 prece(s)
Salīdzinājumā 0 prece(s)
Norēķini skaidrā naudā vai ar kredītkarti.


Samaksāt par preci var skaidrā naudā vai ar kredītkarti, saņemot mūsu birojā Rīgā, Buļļu ielā 45A (par vizītes laiku informēt iepriekš pa tālr.: 269 14 269)
 
Apmaksāt tiešsaistē pasūtījumu ar MasterCard, Maestro, Visa, Visa electron maksājumu kartēm.
Apmaksa internetbankā.


Pēc pasūtījuma veikšanas izvēlieties ESTO maksājuma veidu, noklikšķiniet uz pogas, kas ved uz internetbankām, pēc tam dodieties uz savu internetbanku. Internetbankā jūs redzēsiet aizpildītu maksājuma uzdevumu, kurā būs norādīta summa, kas jāmaksā par pirkumu e-veikalā. Pārbaudiet datus un apstipriniet pasūtījumu. Maksājuma veidu nodrošina un pārvalda ESTO LV AS.
ESTO 3 - Maksājiet 3 vienādās daļās!
Maksājiet 3 vienādās daļās. Bez papildu maksām un procentiem. Vienkārši maksājiet vēlāk!
ESTO 3 maksāšanas metode ļauj samaksāt par pirkumu trīs vienādās daļās trīs mēnešu laikā. Katra mēneša maksājuma summa tiek aprēķināta dalot pirkuma groza vērtību trīs vienādās daļās. Bez procentiem. Nav papildu maksas. Vienmēr pieejama pirmstermiņa atmaksas iespēja, papildu maksa netiek piemērota. Maksājuma metodi nodrošina un pārvalda ESTO LV AS.
*Minimālā pasūtījuma summa 60.00EUR
ESTO nomaksa - nevēlaties apmaksāt visu summu uzreiz? Maksājiet pa daļām līdz pat 60 mēnešiem!
Norēķināšanās ESTO nomaksu ir tikpat ātra un ērta, kā maksājot ar bankas starpniecību. Apstipriniet pasūtījumu un, lai iepazītos ar Jūsu personīgajiem noteikumiem un nosacījumiem un veiktu veiksmīgu pirkumu, parakstiet pirkuma uz nomaksu līgumu digitāli, izmantojot savu internetbanku, eParaksts vai Smart-ID. Maksājuma metodi piedāvā un pārvalda ESTO LV AS.
ESTO LV AS kredītlīnijas piemērs, aizdevuma summa 1231€, atmaksas termiņš 12 mēneši, procentu likme pirmās 30 dienas 0%, procentu likme sākot ar 31.dienu 37.9%, ikmēneša maksājums 124.84€, noformēšanas maksa 0€, ikmēneša administrēšanas maksa 0€, maksa par naudas izsniegšanu 3.5% gada procentu likme (GPL) 52.25%. Kopējā atmaksājama summa 1498.08€ *Aprēķins ir tikai informatīvs. Mēs sagatavosim individuālu piedāvājumu pēc jūsu aizdevuma pieteikuma saņemšanas un izvērtēšanas.
*Minimālā pasūtījuma summa 60.00EUR
ESTO Pay Later - pērc tagad un maksā vēlāk, bez papildu maksas!
Jauna un inovatīva maksājumu metode - ESTO Pay Later. Apstipriniet savu pirkumu ar 2 klikšķiem, saņemiet pasūtījumu un norēķināties vēlāk. Maksājiet kā vēlaties - 30 dienu laikā. Bez procentiem! Bez papildu izmaksām! Maksājuma metodi piedāvā un pārvalda ESTO LV AS.
*Minimālā pasūtījuma summa 60.00EUR
Aizvērt